Przyjazd od
Wyjazd do

Rezerwując nocleg w naszym obiekcie, możecie Państwo zamówić również komfortowy samochód, którym zostaniecie przywiezieni wprost do Willi Atena. 

Poniżej podajemy typowe trasy oraz ceny przejazdu z dworca lub lotniska do Willi Atena w Świnoujściu. Jeśli jednak jesteście Państwo zainteresowani dowozem z innego miejsca – prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

  • transport z lotniska Heringsdorf: koszt – 60 zł* w jedną stronę
  • transfer z lotniska Szczecin-Goleniów – koszt 250 zł w jedną stronę
  • transport ze stacji kolejowej UBB Świnoujście – koszt 15 zł w jedną stronę

Również osoby zmotoryzowane, które poszukują noclegów – pokoi lub hotelu w centrum dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia z parkingiem – będą usatysfakcjonowane ofertą Willi Atena. Teren przylegający do naszego hotelu, gwarantuje wszystkim naszym gościom bezpieczne, stale monitorowane miejsca parkingowe. Informujemy, że istnieje również możliwość wynajęcia garażu 50 metrów od Willi Atena (w cenie 20 zł za dobę). Dojazd komunikacją miejską odbywa się autobusami linii A, B oraz 6. Więcej informacji na temat komunikacji w Świnoujściu znajdziecie tutaj.

Zamówienia transferu z lotniska Heringsforf, Szczecin-Goleniów lub stacji UBB w Świnoujściu – do hotelu najlepiej jest dokonać podczas rezerwacji hotelu lub do 3 dni przed planowanym przyjazdem.

*) Podane ceny dotyczą przewozu do 4 osób wraz z bagażami

Lokalizacja

Willa Atena

ul. Kapitańska 5, 72-600 Świnoujście

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij